Naše firma METALMEX s.r.o. byla založena v roce 1997 jako součást skupiny 13 firem spolupracujících pod vedením společného vlastníka, z toho z části z obchodních důvodů formou tichého společnictví.

Kontrolní přípravek Metalmex s.r.o.

Společnost METALMEX plní v tomto společenství úlohu zpracovatele prvovýrobků, dodavatele částí a kompletů v oboru strojírenství a částečně elektrotechniky.

 

Činnosti a produkty  realizované společností Metalmex s.r.o.:

a) díly a montované komplety z vypalovaných, vysekávaných a tvářených plechů

b) díly a komplety obráběné

c) montované komplety ocelových konstrukcí a strojních sestav

d) hlavní dodávky kompletních pracovišť a technologických uzlů

Protože tato výroba vyžaduje být neustále ve styku s moderními výrobními technologiemi, v souladu s naší filozofií disponujeme řadou nových nejmodernějších strojů. Jejich vysoká produktivita nám umožňuje nabídnout Vám část volné kapacity Ukázka výroby Metalmex s.r.o.našich zařízení.

Naše společnost je držitelem certifikace systému kvality ČSN EN ISO 9001:2009. Systém řízení jakosti byl certifikován v roce 2010 a v roce 2011 byl certifikát obhájen.

Prohlédněte si naše stránky, zavolejte nám své dotazy, případně nás navštivte, abychom mohli společně najít optimální řešení Vašich úkolů.

Zvláště upozorňujeme na možnosti objednávání v režimu „urgentní objednávka“, kde nabízíme při uzavření dlouhodobé smlouvy, dodávky výrobků přednostně dle možnosti výroby – 12 – 24 hod. od akceptace objednávky.